Przeniesienie grup na salę w Lo9

Chcielibyśmy poinformować że obecnie zajęcia naszego klubu zostały w całości przeniesione do Liceum Ogólnokształcącego nr IX na ul. Piotra Skargi, zmieniając swoje miejsce z naszej sali znajdującej się na ulicy Kamieńskiego.

Przygotowania do nowego semestru - zima 2021/2022

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować że nasz Klub rozpoczął przygotowania do rozpoczęcia kolejnego semestru tanecznym Iskrowym krokiem. Wypatrujcie naszych postów na Facebooku i aktualności na stronie by nie przegapić harmonogramu zajęć na ten semestr.

Tymczasowe zawieszenie działalności klubu

Z powodu obecnej pandemii covid-19, działalność naszego Klubu została tymczasowo wstrzymana, gdy tylko sytuacja pandemiczna pozwoli nam wznowić nasza działalność poinformujemy Państwa o tym niezwłocznie.

Walne zebranie klubu!

Zapraszamy wszystkch aktywnych członków Klubu na walne zebranie które odbędzie się 28 listopada 2019r. o godzinie 17:00 w budynku C8 w sali nr. 2.

Nowe kursy tańca!

Zapraszamy do nowo otwartych grup tanecznych, w naszej ofercie w tym semestrze znalazł się długo oczekiwany taniec użytkowy jak również Slavica Dance Fitness!

Rozpoczęcie nowego semestru w SKTT Iskra!

Wszystkich spragnionych tanecznych wrażeń i pełnych sił do nowych wyzwań w nadchodzącym semestrze zimowym 2019/2020, zapraszamy w imieniu zarządu "Studenckiego Klubu Tańca Towarzyskiego Iskra Politechniki Wrocławskiej" na rozpoczynający się niedługo, nowy cykl zajęć z tańca towarzyskiego jak również bachaty, salsy i tańca użytkowego!

Oznacza to również rozpoczęcie nowego naboru do Naszych grup tanecznych na wszystkich poziomach zaawansowania a także otwarcie grup z bachaty, salsy i tańca użytkowego!

Dlatego też, jeśli chcesz by nowy semestr był dla Ciebie czasem rozwoju i nowych wyzwań, nie zwlekaj, dołącz do Nas i daj się ponieść rytmowi!

Walne Zebranie SKTT Iskra

W imieniu zarządu chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych sprawami klubu na Walne Zebranie które odbędzie się 29.03.2019r. w sali nr. 2 w budynku C8 na kampusie Politechniki Wrocławskiej w godzinach 19-22.

Nasze zebranie ma na celu dokonanie wyborów uzupełniających do zarządu, komisji rewizyjnej jak i omówienie aktualnej strategii działania klubu i celów na kolejny rok.

Rozpoczęcie nowego semestru w SKTT Iskra!

Wszystkich spragnionych tanecznych wrażeń i pełnych sił do nowych wyzwań w nadchodzącym semestrze zapraszamy letnim 2018/2019, w imieniu zarządu "Studenckiego Klubu Tańca Towarzyskiego Iskra Politechniki Wrocławskiej" na rozpoczynający się niedługo, nowy cykl zajęć z tańca towarzyskiego jak również bachaty, salsy i tańca użytkowego!

Walne Zebranie SKTT Iskra

W imieniu zarządu chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych sprawami klubu na Walne Zebranie które odbędzie się 09.11.2018r. w sali Niebieskiej w Zajezdni Dąbie przy ulicy Wróblewskiego 38 w godzinach 19-22.

Nasze zebranie ma na celu dokonanie wyborów uzupełniających do zarządu, omówienie sytuacji klubu, przedstawienia misji i wyzwań na kolejny rok a także wywołanie szeroko rozumianej dyskusji na temat miejsca naszej agendy w życiu akademickim i terytorialnym.

Rozpoczęcie nowego semestru w SKTT Iskra!

Wszystkich spragnionych tanecznych wrażeń i pełnych sił do nowych wyzwań w nadchodzącym semestrze zapraszamy, w imieniu zarządu "Studenckiego Klubu Tańca Towarzyskiego Iskra Politechniki Wrocławskiej" na rozpoczynający się niedługo, nowy cykl zajęć z tańca towarzyskiego!

Oznacza to również rozpoczęcie nowego naboru do Naszych grup tanecznych na wszystkich poziomach zaawansowania!

Gala SKTT Iskra PWr 2018

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich tancerzy, sympatyków i zainteresowanych na Galę SKTT Iskra PWr 2018, która odbędzie się 20 stycznia 2018r. w hali sportowej Politechniki Wrocławskiej (P22/N) przy ulicy Chełmońskiego 12.

Gala rozpocznie się o godznie 14:00. Wstęp wolny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.

Nadzwyczajne Walne Zebra­nie Człon­ków Klubu SKTT ISKRA PWr

Nadzwyczajne Walne Zebra­nie Człon­ków Klubu SKTT ISKRA PWr odbę­dzie się 10 grudnia 2017 (niedziela) o godzi­nie 19:00 w Budynku C-8 Politechniki Wrocławskiej.

Walne Zebranie zostaje zwołane w celu wyboru brakujących członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej Klubu.

Rozpoczęcie semestru zimowego (2017/2018)

Pełni sił rozpoczęliśmy sezon taneczny – zapraszamy na zajęcia!

OPIS GRUP

🌟 grupa PODSTAWOWA – jeśli nie miałeś wcześniej styczności z tańcem to ta grupa jest dla Ciebie. Poznasz tutaj podstawy tańca towarzyskiego i będziesz mógł zaszpanować na imprezie lub weselu. Wybierz tą grupę również jeśli tańczyłeś, ale nie pamiętasz zbyt wiele.

🌟 grupa PODSTAWOWA+ – nowa grupa skierowana głównie do ZESZŁOROCZNEJ GRUPY PODSTAWOWEJ. Wybierz tą, jeśli znasz podstawowe kroki i figury, ale to dla Ciebie za mało. W tej grupie kładziony jest większy nacisk na poprawną technikę podstawowych kroków.

🌟 grupa ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA/ZAAWANSOWANA – wybierz tą grupę jeśli startujesz/startowałeś w turniejach, lub to planujesz. Tutaj nie ma taryfy ulgowej. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Technika, technika i jeszcze raz technika. Zapamiętanie 10-figurowego układu w ciągu jednych zajęć? To żadne wyzwanie dla członków tej grupy.

W tygodniu 02.10 – 06.10 odbywają się zajęcia organizacyjne.

Aktualny grafik zajęć znajduje się na stronie Terminy zajęć. Koniecznie zerknijcie również na Składki członkowskie Masz jeszcze jakieś pytania? Zanim wyślesz maila, przeczytaj Pierwszy „krok” oraz FAQ

Do zobaczenia! Zarząd SKTT Iskra